Проект “Заради життя”: участь у Нараді Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України

22 лютого 2019 року регіональний координатор проекту “Заради життя” Пахомов В.А. взяв участь у Нараді з підведення підсумків роботи за 2018 рік відділів соціально-виховної та психологічної роботи установ виконання покарань, виправних центрів та слідчих ізоляторів в Одеській, Миколаївській, Кіровоградській та Херсонській областях.

В нараді також приймали участь представники Центрів охорони здоров’я ДКВС та громадських організацій.

Нараду відкрив заступник начальника Адміністрації ДКВС України Олег Миколайович Торкунов, а вела нараду заступник начальника управління з питань дотримання прав засуджених та осіб, узятих під варту, – Наталія Іванівна Білак.

Директор Філії ДУ “ЦОЗ ДКВС” України в Одеській області Трофименко Р.В. надав аналіз проблемних питань щодо медичного забезпечення засуджених та осіб, узятих під варту.

Обговорювались такі питання, як стан паспортизації засуджених та шляхи подолання проблем з оформленням паспортів, а також подолання проблем, пов’язаних з наркотичною залежністю засуджених та перспективи впровадження замісної підтримуючої терапії (ЗПТ) в місцях позбавлення волі.

Нарада пройшла в діловій, принциповій атмосфері.

Коментарi Facebook

Posted in Без рубрики

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*