Проект “Заради життя”: моніторинг роботи ГО “Клуб взаємодопомоги “Життя плюс”

19 грудня 2018 року згідно плану роботи за проектом «Заради життя: якісні інтегровані послуги з ВІЛ/СНІДу, туберкульозу та вірусного гепатиту С для людей в конфлікті з законом”, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується міжнародною організацією РАТН у партнерстві з ВБФ «Коаліція ВІЛ-сервісних організацій» та ВБО «Мережа організацій, що працюють в пенітенціарній сфері», – було проведено моніторинговий візит до офісу ГО “Клуб взаємодопомоги “Життя плюс”.
Моніторинг проводив регіональний координатор проекту – Пахомов Валерій.
Присутні: керівник проекту Опішанська Вероніка, документознавець Євміненко Ксенія, співробітники Григорєв Андрій та Жевець Генадій.
Предметом моніторингу була оцінка якості надання соціально-психологичного супроводу і допомоги особам, узятим під варту, засудженим та особам, що знаходяться на обліку в органах пробації Одеської області у рамках впровадження комплексного пакету послуг з ВІЛ, ТБ, МРТБ, ВГС у 3-4 кварталах 2018 року та ведення фінансової і проектної документації.
Відмічено високу якість ведення первинної документації та відповідність програмних заходів до бюджету проекту.
Надано також технічну підтримку організації з приводу вирішення існуючих проблем, зокрема прогалин у плануванні роботи мультидисциплінарних команд (МДК). Вирішено ініціювати проведення 26 грудня засідання Робочої групи з питань охорони здоров’я в місцях позбавлення волі в Одеській області для підведення підсумків за рік та обговорення існуючих проблем.

Коментарi Facebook

Posted in Без рубрики

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*