Новий сайт ЗПТ в Одесі

21 грудня 2018 року у 12.00 на базі КУ «Одеській міський психіатричний диспансер» за адресою. м. Одеса, 1-й Розумовський провулок,4 відбулось відкриття нового сайту замісної підтримувальної терапії (ЗПТ). Подія відбувалась в рамках затвердженої Міської цільової програми протидії ВІЛ-інфекції/ СНІДу, туберкульозу, гепатитам та наркоманії у місті Одесі «Прискорена відповідь Одеса» («Fast-Track Одеса») на 2018-2020 роки.
Сайт відвідав регіональний координатор з адвокації та моніторингу якості послуг з ВІЛ, ТБ, ВГС в пенітенціарній системі проекту “Заради життя” (“Serving Life”) – Пахомов Валерій. Він зустрівся з головним лікарем установи Карпенчуком Олегом Тимофійовичем та його колегами і обговорили важливість і перспективи роботи сайту ЗПТ.
Новий сайт – це по суті новий кабінет замісної підтримуючої терапії, який працює за принципом інтегрованих послуг з відповідним кадровим забезпеченням. Він розташований у правому крилі Одеського міського психіатричного диспансеру та має перспективу на розширення, особливо якщо знайдуться кошти на фінансування 20 ліжко-місць для тяжкохворих наркозалежних осіб.
Тож спонсори, зверніть увагу!

Коментарi Facebook

Posted in Без рубрики

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*