Співпраця з партнерами

Наші активісти Ігор Кравець, Олена Єрмоліна та Михайло Олксієнко провели 4 тренінги для працівників поліції Одеси на тему “Подолання стигми та дискримінації стосовно представників правоохоронних органів на національному та регіональному рівнях”.
Всього взяло участь понад 50 працівників поліції, зокрема дільничні інспектори, інспектори ювенальної превенції, оперативні працівники, працівники карного розшуку, працівники управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми.

Дякуємо поліції Одеської області та особисто Віталию Капуляку за сприяння у проведенні заходів. Окрема подяка Івану Олександровичу Рожковану за допомогу та участь у проведенні заходів.

Тренінги організовано організацією “Легалайф” в рамках проекту «Зменшення тягаря туберкульозу та ВІЛ-інфекції через створення загального доступу до своєчасної та якісної діагностики та лікування туберкульозу і його резистентних форм, розширення доказової профілактики, діагностики та лікування ВІЛ-інфекції, та створення стійких та життєздатних систем охорони здоров’я» за фінансування Глобального фонду по боротьбі зі СНІДом, туберкульозом та малярією. #Стоп_стигмі_та_дискримінації

Коментарi Facebook

Posted in Без рубрики

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*