Демгрант: круглий стіл щодо дотримання силовими структурами держави прав і свобод уразливих груп населення

Благодійний фонд «За майбутнє без СНІДу» спільно з партнерами – Миколаївським обласним відділенням ВБО «Рух в підтримку колишніх в’язнів України «Подолання», ГО «Чорноморська правозахисна група» провів спільно з представниками громадських організацій, активістами та представниками уразливих груп населення з Миколаївської і Одеської областей Круглий стіл на тему “Взаємодія активістів і НУО Одеської та Миколаївської областей по забезпеченню громадського контролю за дотриманням силовими структурами держави прав і свобод уразливих груп населення” .


Захід відбувся 21 серпня 2018 рокуо з 10.00 до 13.00 у приміщенні готелю «Олександрівський» за адресою: м. Миколаїв, вул. Нікольська, 25.


У круглому столі прийняли участь 26 осіб, серед яких було 8 представників влади і державного управління, 19 представників громадського сектору і навіть одна представниця з Корпусу Миру (США).


Всі учасники отримали можливість ознайомитися з результатами діяльності моніторингових груп в Одесі (моніторинг поліції) та в Миколаєві (моніторинг поліції та місць позбавлення волі), а також мали можливість поспілкуватись із організаторами та між собою.


Було продемонстровано відповідно дві презентації та проведено їхнє жваве обговорення.


Ми дійшли висновку, що таке спілкування між регіонами дуже корисне та потребує подальшого розвитку. Наприклад, представники Миколаєва висловили пропозицію, щоб ще до завершення проекту в жовтні розробити в мережі Фейсбук спеціальну сторінку для закритої групи, яка б обговорювала на професійному рівні питання та проблеми захисту вразливих груп населення, які знаходяться в СІЗО та виправних колоніях, з метою вдосконалення форм і методів моніторингу їхніх прав та адвокації їхніх потреб перед державними структурами.


Захід завершився дружнім спілкуванням за кава-брейком

Коментарi Facebook

Posted in Без рубрики

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*