Проект “Заради життя”: перший семінар «Комплексний пакет послуг з ВІЛ, ТБ, ХР ТБ, ЗПТ та ВГС для осіб, які знаходяться в слідчих ізоляторах, установах виконання покарань та на обліку уповноважених органів з питань пробації»

12 червня 2018 року в приміщенні готелю “Олександрівський” (м. Одеса, Олександрівський проспект, 12) пройшов перший семінар «Комплексний пакет послуг з ВІЛ, ТБ, ХР ТБ, ЗПТ та ВГС для осіб, які знаходяться в слідчих ізоляторах, установах виконання покарань та на обліку уповноважених органів з питань пробації».
Зустріч було організовано ВБФ «Коаліція ВІЛ-сервісних організацій» за сприянням міжнародної організації РАТН в рамках проекту «Заради життя: якісні інтегровані послуги з ВІЛ, туберкульозу та вірусного гепатиту С для людей в конфлікті з законом» («Заради життя»/«Serving Life») за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).


У семінарі приймали активну участь представники Одеського обласного центру соціально значущих хвороб, Міського протитуберкульозного диспансеру, Одеського обласного медичногоий центру психічного здоров’я, Малиновського районного сектору Одеського міського відділу з питань пробації, Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді ОДА, філії ДУ «Центр охорони здоров´я ДКВС України» в Одеській області (який щойно створено), начальники медчастин колоній №14 та 74, представники громадських організацій “Клуб “Життя плюс”, ГР “Віра, Надія, Любов”, БФ “Дорога до дому”, БФ “Соняшне коло”, БФ “Веселка”. Від штату проекту – координатори Олена Виноградова та Валерій Пахомов.


Зустріч була дуже активною та насиченою! 


Дякуємо всім за хорошу роботу!

Коментарi Facebook

Posted in Без рубрики

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*